Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Czapki

Czapki robocze stanowią niezbędny element garderoby pracowniczej. Latem idealnym rozwiązaniem są czapki z daszkiem, które chronią przed oślepiającym światłem, deszczem, wiatrem, a także różnego rodzaju zabrudzeniami. Często korzystają z niech pracownicy budowlani! Jednak z pewnością docenią je także osoby z innych branż! Na chłodniejsze dni proponujemy ciepłe czapki robocze z dzianiny. Dla osób pracujących po zmroku świetnie sprawdzą się czapki zimowe z lampką umieszczoną z przodu. Praca stanie się bardziej komfortowa, ale też wydajna – pracownik będzie miał dwie wolne ręce, bez konieczności trzymania w ręku dodatkowej latarki. To jednak nie wszystko! W naszym asortymencie znajduje się także wielofunkcyjna ocieplana chusta i kominiarka, z których zadowoleni będą nie tylko pracownicy, ale również miłośnicy aktywności sportowej. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo od stóp do głów.

Czapki robocze zdecydowanie wpływają na komfort pracy osób wykonujących swoje obowiązki na zewnątrz. Przede wszystkim chronią przed słońcem, zabezpieczając głowę przed zbyt wysoką temperaturą oraz oślepiającymi promieniami. Chronią również przed zabrudzeniami oraz lekkimi otarciami.

Czapki robocze i nietypowe nakrycia głowy

W naszej ofercie znajdują się czapki w wielu kolorach m.in. białym, czarnym, szarym, niebieskim. W większości są to jednak ciemne kolory maskujące ewentualne zabrudzenia. Oprócz roboczych czapek z daszkiem tzw. baseballówek, proponujemy również dzianinowe czapki na zimę oraz wiele nietypowych okryć głowy i szyi takich jak: kaptur z osłoną na ramiona, ocieplana chusta, czy też komin na szyję!

Czapka dla kucharza

Ponadto oferujemy również czapki jednorazowe – także z daszkiem. Przede wszystkim znajdują one zastosowanie w gastronomii, chroniąc włosy przed wydostaniem się na zewnątrz. Znajdziecie u nas również niską czapkę roboczą typu „łódka” – idealną dla kucharza. Oprócz tego, do wyboru jest wentylowana czapka z daszkiem z siateczką poliestrową. Każdy zatem powinien znaleźć coś odpowiedniego do wykonywanego zawodu. Warto w tym miejscu nadmienić, że czapki nie są dedykowane jedynie pracownikom firm. Bez problemu można je nosić także na co dzień.

Lekkie hełmy przemysłowe

Oprócz tradycyjnych czapek roboczych, oferujemy również czapki ochronne, czyli lekkie hełmy przemysłowe. Ich odporność określa norma bezpieczeństwa EN 812. Tego typu hełmy zabezpieczają pracowników przed uderzeniem głową o twarde, nieruchome przedmioty, co może powodować powierzchowne rany głowy. Nie zabezpieczają jednak przed przedmiotami spadającymi z wysokości.

Regulowane czapki robocze

Istnieje możliwość regulacji czapek za pomocą rzepu lub elastycznego paska z plastikową klamrą. Dlatego też zazwyczaj posiadają one rozmiar uniwersalny. Należy pamiętać, że dopasowanie do głowy to podstawa, aby w pracy móc czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Ciekawe wzory i atrakcyjna kolorystyka sprawią, że każdy wybierze dla siebie odpowiednie nakrycie głowy. Czapki nie tylko zwiększają wygodę i poprawiają bezpieczeństwo, ale również zapewniają modny design. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie idealną czapkę roboczą. Pamiętaj jednak, aby skompletować swój ubiór roboczy i kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo. Wybierz odpowiednie obuwie robocze, spodnie oraz bluzę i ciesz się komfortem w pracy!

Zimą sprawdzi się dzianinowa czapka podszyta np. polarem. Dla jeszcze większej ochrony warto wybrać np. nieprzemakalną czapkę z nausznikami zapinanymi pod brodą. Zapewnią one szczelną ochronę przed zimnem i wiatrem.
Zazwyczaj czapki z daszkiem posiadają metkę z informacją o tym, jak należy o nie dbać. Zwykle nie zaleca się prania w pralce, lecz rekomenduje pranie ręczne. Pralka mogłaby uszkodzić daszek i zmienić kształt czapki. Dodatkowo, nie należy używać zbyt mocnych środków, które mogłyby spowodować np. odbarwienia.
Odblaskowa czapka z daszkiem przyda się nie tylko w pracy, ale również na co dzień np. podczas wycieczki rowerowej, czy spaceru z psem. W dzień ochroni przed oślepiającymi promieniami słońca, natomiast po zmroku zwiększy widoczność, a tym samym bezpieczeństwo.