Okulary Ochronne Cerva ROZELLE AF, AS, UV

Od: 19,99 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Okulary i ochrona wzroku

Ochrona wzroku jest kluczowym elementem wyposażenia BHP – bez znaczenia czy podczas wykonywania prac w domu, czy w zakładzie pracy. Odpowiednio dobrane okulary robocze mogą ochronić przed poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, jakim jest uszkodzenie oka, przez co ten element sprzętu nigdy nie powinien być zaniedbywany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gogli i okularów roboczych – w razie pytań zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie nasi specjaliści służą pomocą w zakresie doboru sprzętu BHP.

Najczęściej zadawane pytania

Okulary ochronne należy dostosować do wykonywanej pracy – szlifowania ręcznego lub maszynowego. Ważne, aby okulary były przeciwodpryskowe, nieparujące, przylegały do twarzy i nie powodowały ucisku. Jeżeli jednak potrzebna jest większa ochrona, warto zdecydować się na gogle ochronne, które są bardziej szczelne.
Dla pilarzy proponujemy zestaw Cerva YARROW FORESTRY SET składający się z kasku, osłony twarzy wykonanej z siatki oraz nahełmowych ochronników słuchu.
Oczy należy chronić wszędzie tam, gdzie występują zagrożenia m.in. w postaci odprysków stopionych metali, promieniowania laserowego, gazów z aerozoli szkodliwych substancji chemicznych.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
0389
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar