Zatyczki do Uszu 3M 1100/SNR 37 dB Przeciwhałasowe

170,49 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Słuchawki i ochrona słuchu

W warunkach, w których natężenie dźwięku wynosi 85 dB i więcej, każdy pracownik powinien zadbać o ochronę słuchu. Długotrwała ekspozycja na hałas może powodować nieodwracalne uszkodzenie słuchu, a w przypadku 160 dB skutkować nawet pęknięciem błony bębenkowej. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! W naszym asortymencie znajdują się nauszniki ochronne oraz jednorazowe formowane zatyczki do uszu.  Słuchawki posiadają pałąk teleskopowy, który łatwo dopasować do kształtu głowy. Jednocześnie jest stabilny, nie przeszkadzając w swobodnym wykonywaniu obowiązków.  Niektóre nauszniki ochronne są wyposażone w pałąk na szyję, który odpowiada za odpowiednie wyważenie. Posiadamy również ochronniki z możliwością zamocowania do kasku. Słuchawki robocze dedykowane są m.in. osobom pracującym na placu budowlanym, w tartaku, obsługującym wiertarki, szlifierki i inne głośne urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najczęściej zadawane pytania

Istnieje możliwość zakupu specjalnych nauszników, które można zamocować do kasku ochronnego. Nie są one połączone pałąkiem u góry jak tradycyjne słuchawki. Z naszej oferty proponujemy m.in. takie modele jak: Ear Defender 3C SNR 31 dB, Ear Defender 2C SNR 29 dB, 3M H510P3E-405-GU OPTIME I SRN 26 dB. Wybór zależy od środowiska pracy i ewentualnych zagrożeń wynikających z jej wykonywania.
Na początku należy lekko zrolować stopery, a następnie jedną ręką pociągnąć ucho do góry, a drugą włożyć zatyczkę głęboko do kanalika słuchowego. Potem warto przytrzymać ją przez ok. pół minuty, aby mogła się do końca rozprężyć.
Nauszniki ochronne sprawdzą się podczas koszenia trawy, które wiąże się z niemałym hałasem. Kosiarki i kosy spalinowe emitują hałas o natężeniu 100-180 dB. Przy zakupie należy zwracać uwagę na ochronę, jaką mogą nam zapewnić dane słuchawki.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
03 719
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar