TOP 10 gadżetów BHP, które usprawnią Twoją pracę – sprawdź naszą listę!

Jak wiadomo, bez odzieży roboczej ani rusz! To podstawa, aby w pracy poczuć się bezpiecznie i komfortowo! Warto jednak zwrócić uwagę także na kilka gadżetów, które zapewnią wygodę i usprawnią Twoją pracę! Poniżej przedstawiamy listę top 10 akcesoriów, do których być może wcześniej nie przywiązywałeś większej wagi!

Klips do przypinania rękawic do ubrań

Podczas wykonywania pracy często zdejmujemy i ponownie zakładamy rękawice robocze. Przez to istnieje większe ryzyko, że niechcący gdzieś je zgubimy. Aby temu zapobiec, warto przypiąć rękawice właśnie do specjalnego klipsa. Można przyłączyć do niego również klucze, czapkę, czy też mniejszą torbę.

Pasek/Szelki do spodni

Twoja waga poszła w dół, a spodnie robocze zaczęły delikatnie opadać? Przez to nie czujesz się już tak pewnie jak wcześniej? Postaw na szelki lub pasek do spodni, który utrzyma je na odpowiedniej wysokości. Poza tym to świetny dodatek do ubrań, który zapewnia modny wygląd! Szelki czy pasek? Wybór zależy wyłącznie od Twojego gustu, ponieważ jest to jedynie kwestia estetyczna.

Sznurek do okularów ochronnych

To kolejny gadżet, który ułatwi wykonywanie pracy! Dzięki niemu możesz zdejmować i zakładać okulary ochronne, które zawisną na szyi i będą cały czas pod ręką. To ogromna wygoda! Okulary odłożone w nieodpowiednie miejsce mogą zostać niezauważone i niechcący zniszczone. Dlatego też warto mieć je przy sobie lub po zakończeniu pracy przechowywać w pokrowcu!

Nakolanniki

Wiele modeli oferowanych przez nas spodni roboczych zostało wyposażonych w specjalne kieszenie na nakolanniki. Doceniają je szczególnie osoby, które muszą wykonywać swoją pracę w pozycji klęczącej m.in. mechanicy samochodowi. Nakolanniki zwykle mocowane są na rzep. Elastyczna poduszka dopasowuje się swoim kształtem do kształtu kolana, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Narzędzia - wersja mini

Narzędzia w wersji mini to doskonała opcja dla osób, które często muszą dokonywać wstępnych pomiarów. Bez problemu można schować je do kieszeni i mieć zawsze przy sobie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. zwijaną miarę w formie breloku, czy też kieszonkową poziomnicę! Nigdy nie wiesz kiedy mogą się przydać!

Napotnik do kasków

Wykonywanie pracy w wysokiej temperaturze nie jest łatwe, zwłaszcza, gdy ma się na głowie hełm ochronny. Aby zapewnić pracownikom większy komfort, oferujemy napotnik do kasku. Jego zadaniem jest zapewnienie ochrony przed obtarciami oraz zatrzymanie potu, aby nie przedostawał się do oczu.

Dodatkowa kieszeń narzędziowa

Kieszeni nigdy nie za wiele! Chociaż Twoje spodnie wyposażone są w liczne kieszenie, zawsze przyda się dodatkowe miejsce! Wówczas z pomocą przychodzi wielofunkcyjna kieszeń narzędziowa ze szlufkami przypinanymi do paska! Dzięki niej można mieć przy sobie jeszcze więcej akcesoriów!

Czapka z wbudowaną latarką

Wykonując prace, w których potrzebna jest latarka, częstym problemem jest brak wolnej ręki. Nie zawsze jest w pobliżu ktoś, kto może nam tę latarkę potrzymać. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest czapka ze zintegrowaną lampką. Idealna wszędzie tam, gdzie potrzeba dodatkowego oświetlenia.

Pasek pod brodę

Nie każdy hełm ochronny posiada pasek pod brodę. Jest on jednak szczególnie istotny dla osób, które w swojej pracy często zmieniają pozycję. Pasek utrzymuje kask w odpowiednim miejscu, przez co nie przesuwa się on oraz nie spada.

Odzież termoaktywna

Pod numerem 10 kryje się bielizna termoaktywna. Specjalny materiał, z którego jest wykonana, reguluje temperaturę ciała oraz gwarantuje właściwy mikroklimat dla skóry. Bielizna idealnie dopasowuje się do sylwetki oraz hamuje powstawanie przykrych zapachów.

Poniżej przedstawiamy dwie propozycje szortów roboczych, które warto mieć w swojej szafie w sezonie letnim!

Udostępnij wpis 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Sprawdź pełen asortyment!

Zapoznaj się z pełnym asortymentem i dobierz sprzęt dostosowany do Twoich wymagań!