Bluza z Odpinanymi Rękawami Cerva RANDWIK 2 w 1

88,39 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Bluzy

Wygodna bluza robocza to podstawa, aby w pracy czuć się komfortowo i móc skupić na wykonywaniu powierzonych zadań. Bluzy w ofercie BHPlando dedykowane są zarówno różnym grupom pracowniczym, jak i osobom, które majsterkują w swoim garażu, czy też wykonują prace w przydomowym ogrodzie. Zostały one wyposażone w praktyczne kieszenie na biodrach, a także na klatce piersiowej, gdzie można schować telefon i inne najpotrzebniejsze drobiazgi. Dodatkową ochronę przed zimnem stanowi kaptur, stójka oraz ściągacze przy rękawach. Popularnością cieszą się ciepłe bluzy polarowe, które z powodzeniem spełniają swoją funkcję ogrzewając osoby pracujące m.in. na hali magazynowej. Większość modeli występuje w ciemnych kolorach, przez co możliwe zabrudzenia nie będą bardzo widoczne. Jednak w asortymencie posiadamy także jaskrawe bluzy ostrzegawcze z taśmami odblaskowymi, które zwiększają widoczność w pracy. Nasze bluzy robocze to ciepło, komfort i ochrona przed powierzchownymi urazami. Można je nosić nie tylko do pracy, ale również na co dzień.  Postaw na wygodę i bezpieczeństwo! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Najczęściej zadawane pytania

Polary są typem bluz roboczych chętnie wybieranym przez pracowników. Nie rozciągają się, są sprężyste i wytrzymałe. Polar to lekki, ciepły i oddychający materiał, który pozwala na swobodne wykonywanie pracy. Dodatkowo, bardzo szybko schnie.
Wszystko zależy od środowiska pracy i wykonywanych zadań. Kaptur może stanowić ochronę głowy przed zimnem, deszczem, śniegiem. Jest praktyczny i modny. Jednak tam, gdzie istnieje ryzyko np. zahaczenia o maszyny, lepiej zdecydować się na bluzy robocze bez kaptura. Przed wyborem warto przeanalizować ewentualne zagrożenia, z którymi możemy się zetknąć w miejscu pracy.
Ostrzegawcze bluzy robocze wyposażone są najczęściej w pasy odblaskowe znajdujące się zwykle na ramionach, rękawach i tułowiu. Zapewniają wysoką widoczność, zwiększając bezpieczeństwo. Stanowią dobre rozwiązanie m.in. dla osób pracujących przy naprawie dróg, budowlańców, kierowców.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
67507
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar