Wytrzymałe Ogrodniczki Australian Line STANMORE STONE

171,39 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Ogrodniczki

Prace w ogrodzie, na hali produkcyjnej, drogowe, czy też majsterkowanie w garażu – bez względu na miejsce, każdy chce czuć się komfortowo, mieć wszystkie niezbędne narzędzia pod ręką i skupić się na wykonywanym zadaniu. Wybierając spodnie robocze, wiele osób stawia na ogrodniczki! Nic w tym dziwnego, ponieważ bardzo łatwo dopasować je do różnego rodzaju sylwetek. Nie potrzebują paska, a dodatkowo posiadają regulację długości szelek. Modele w naszej ofercie posiadają liczne kieszenie boczne oraz charakterystyczną dla ogrodniczek kieszeń na klatce piersiowej. Niektóre z nich mają także elementy odblaskowe, pętelki na narzędzia oraz specjalne wzmocnienia i kieszenie umożliwiające włożenie nakolanników! Wszystko po to, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort pracy. Na ogrodniczki często decydują się m.in. mechanicy, którzy pracują w szczególnych warunkach i potrzebują dużej swobody ruchu. Jednak spodnie robocze tego typu z pewnością sprawdzą się także w innych zawodach! Nie zwlekaj! Postaw na wygodę i wybierz dla siebie idealne ogrodniczki BHP!

Najczęściej zadawane pytania

Wybór zależy od wykonywanej pracy! Do ogrodniczek roboczych nie trzeba nosić paska. Ponadto posiadają one dodatkową, charakterystyczną dla tego typu spodni kieszonkę, do której można schować istotne drobiazgi. Sprawdzą się w pracy, w której trzeba często zmieniać pozycję. Spodnie do pasa mogą w takiej sytuacji opadać. Dla wielu zawodów są one jednak lepszym rozwiązaniem, a pracownicy czują się w nich bardziej naturalnie i swobodnie. Poza tym, one również posiadają wiele praktycznych kieszeni i innych funkcjonalnych detali.
Damskie ogrodniczki robocze powinny być dobrze skrojone i wygodne. Modelem wartym uwagi są ogrodniczki Cerva Montrose Lady wykonane z lekkiej mieszanki bawełniano – poliestrowej, które posiadają możliwość przedłużenia nogawek o 5 cm. Zostały wykonane w stylu regular, dlatego pasują do większości sylwetek.
Bawełniane produkty są przyjemne w dotyku, wytrzymałe i oddychające. W naszym asortymencie posiadamy ogrodniczki robocze 100 % bawełniane. Proponujemy spodnie od Lahti Pro wyposażone w 11 kieszeni, wzmocnienia i inne detale.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
53583
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar