Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Jeansy

Jeansowe spodnie robocze są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć funkcjonalność i modny wygląd. Cechuje je wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz liczne kieszenie, dzięki którym wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia można mieć zawsze przy sobie! Oferujemy zarówno długie jeansowe spodnie robocze do pasa, jak i jeansowe szorty robocze. Wysoką jakość zapewnia m.in. dodatkowe wzmocnienie szwów w kroku. Wybrane modele zostały wyposażone w regulację szerokości w pasie za pomocą gumki, możliwość wydłużenia nogawek, czy też kieszenie na ochraniacze kolan. Jeasny robocze to połączenie modnego designu i funkcjonalności! Chętnie sięgają po nie m.in. pracownicy sieci sklepów. Wygodne jeansy z kieszeniami z pewnością poprawią tempo wykonywania obowiązków służbowych. Choć wyglądem przypominają tradycyjne spodnie, są zdecydowanie trwalsze!

Latem świetnie sprawdzą się krótkie, robocze spodenki jeansowe. Ten rodzaj spodni stanowi połączenie estetycznego wyglądu i funkcjonalności. Proponujemy jeansowe szorty robocze od Lahti Pro wyposażone w praktyczne kieszenie, wzmocnienia i szlufki na narzędzia. Dostępne są w różnych odcieniach niebieskiego, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Jeansy robocze są doskonałym wyborem do pracy, ale nie tylko. Bardzo dobrze sprawdzą się również jako strój codzienny. Zostały wykonane w taki sposób, aby nie krępować ruchów i zapewnić swobodne wykonywanie codziennych obowiązków.
Po jeansy robocze chętnie sięgają m.in. mechanicy, pracownicy magazynów i hal produkcyjnych.