Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Krótkie

Majsterkowanie w długie, ciepłe wieczory, malowanie podczas wakacyjnego urlopu, wykonywanie prac monterskich – to tylko kilka z wielu sytuacji, w których krótkie spodnie robocze okażą się strzałem w dziesiątkę! Wysokie temperatury potrafią dać się we znaki, zwłaszcza podczas wykonywania prac fizycznych. Wówczas z pomocą przychodzą praktyczne szorty bhp! Zwiększają komfort, są funkcjonalne, trwałe i wyglądają przy tym bardzo estetycznie! W asortymencie posiadamy różne fasony i kolory. Nie brakuje również specjalnych krojów dedykowanych paniom. Każdy model został zaopatrzony w liczne, pojemne kieszenie, do których bez problemu można schować najpotrzebniejsze narzędzia. Dla osób pracujących w warunkach niskiej widoczności dobrym rozwiązaniem będą robocze spodenki ostrzegawcze w jaskrawych kolorach z poziomymi pasami odblaskowymi. Nie czekaj! Postaw na wygodne szorty bhp i ciesz się komfortem pracy!

Bermudy, czyli inaczej krótkie spodnie robocze to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które podczas pracy przy wysokich temperaturach chcą czuć się komfortowo. Najczęściej znajdują one swoich zwolenników wśród osób pracujących w magazynie, na hali produkcyjnej, czy też na placu budowy.

Szorty robocze z kieszeniami na narzędzia

Nasz asortyment cechuje różnorodność fasonów, kolorów i wzorów, dzięki którym każdy może dopasować spodenki do swoich potrzeb. Większość modeli wyposażona jest w liczne, funkcjonalne kieszenie na najpotrzebniejsze akcesoria, które warto mieć pod ręką. Do tego specjalna pętelka na młotek, pas na narzędzia w talii oraz pierścień, do którego można przypiąć identyfikator. To detale, które ostatecznie składają się na komfort wykonywania powierzonych zadań. Jeśli Twoja praca jest bardzo wymagająca, równie istotny jest wybór wytrzymałego i przewiewnego materiału, który będzie stanowił odpowiednią ochronę przed przetarciami. W takiej sytuacji warto postawić na szorty bhp ze wzmocnieniami.

Spodenki robocze Hi-Vis

Osobom, którym zależy na wysokiej widoczności, proponujemy krótkie spodenki ostrzegawcze z poziomymi taśmami odblaskowymi. Dostępne są w jaskrawym kolorze żółtym, pomarańczowym oraz czerwonym. Często sięgają po nie osoby pracujące na zewnątrz, które po zmroku chcą zwiększyć swoją widoczność. Do tego unikalny, lekki materiał, praktyczne kieszenie, elastyczny pas po bokach i poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy zdecydowanie wzrasta! Dla niezdecydowanych proponujemy spodnie robocze ¾ lub długie spodnie robocze z odpinanymi nogawkami, które w ciągu jednej chwili mogą zamienić się w szorty robocze.