Wytrzymała Kamizelka z Kieszeniami Australian Line EMERTON

81,29 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Kamizelki

Kamizelki robocze sprawdzają się o każdej porze roku. Pozwalają na swobodne wykonywanie prac, nie krępując przy tym ruchów. Większość bezrękawników w naszej ofercie wyposażona jest w pojemne, wielofunkcyjne kieszenie. Komfort i funkcjonalność zwiększają takie rozwiązania jak: możliwość regulacji obwodu elastycznym sznurkiem, dodatkowe ocieplenie, czy też wysoki kołnierz. Niektóre modele są wiatro i wodoodporne. Ponadto posiadamy również specjalne kamizelki ostrzegawcze w jaskrawych kolorach. Wyposażone w pasy odblaskowe zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kamizelki zapinane są na rzep, zamek błyskawiczny oraz na zatrzaski – każdy bez problemu wybierze najwygodniejszą opcję dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kamizelek roboczych!

Najczęściej zadawane pytania

Zadaniem kamizelek odblaskowych jest zapewnienie wysokiej widoczności i zwiększenie bezpieczeństwa. Mają zastosowanie m.in. w pracy po zmroku i tam, gdzie poruszają się pojazdy silnikowe. Oprócz tego, kamizelkę odblaskową powinni wozić ze sobą kierowcy samochodów. Należy ją założyć wysiadając z auta po zmroku poza terenem zabudowanym.
W sezonie jesienno – zimowym warto wybrać ocieplaną kamizelkę roboczą lekko przedłużaną i z możliwością regulacji obwodu. Dzięki temu wiatr nie będzie podwiewał pod spód kamizelki. Dla jeszcze lepszej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi należy zdecydować się na model wodoodporny.
Kamizelka ostrzegawcza powinna mieć kolor czerwony, żółty lub pomarańczowy oraz odblaskowe pasy. Na rower warto wybrać kamizelkę zapewniającą swobodę ruchów. Praktycznym rozwiązaniem jest model z kieszeniami, do których można włożyć najpotrzebniejsze drobiazgi.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
11305
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar