Oddychające Półbuty Panda SANITARY SIATA O1 SRC

124,49 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Półbuty

Półbuty robocze często nazywane są „niskim obuwiem”. Na tle pozostałych modeli wyróżnia je cholewka sięgająca przed kostkę oraz lekkość. Ponadto, półbuty cechuje większa mobilność w obrębie stawu skokowego. W naszym asortymencie znajduje się obuwie ze skóry naturalnej, tworzywa sztucznego oraz nubuku/zamszu. Poszczególne modele posiadają podeszwy o specjalnych właściwościach m.in. antypoślizgowe, odporne na olej, antyprzebiciowe. Jakie wybrać? Wszystko zależy od miejsca pracy i indywidualnych potrzeb. Oprócz tego, że obuwie jest praktyczne, wygodne i zwiększa bezpieczeństwo, wygląda też bardzo estetycznie. Dzięki temu spokojnie można je nosić także na co dzień. Postaw na wysoką jakość i komfort!

Najczęściej zadawane pytania

Pracownik może korzystać z obuwia roboczego tak długo, jak długo zachowuje ono właściwości ochronne. Przydatność zależy od intensywności użytkowania butów. Wymiana następuje według przepisów ustalonych przez daną firmę.
Podnosek stalowy sprawia, że buty są cięższe i nie można ich wykorzystać w pracach związanych z elektrycznością. Podnoski kompozytowe są lżejsze i wykonane z materiałów niemetalowych. Muszą być jednak zdecydowanie grubsze od podnosków stalowych, by dostosować się do wymagań normy.
Dobierając obuwie robocze, na początku warto dokładnie sprawdzić tabelę rozmiarów, ponieważ rozmiarówka poszczególnych marek może się różnić. W przypadku obuwia roboczego warto zdecydować się na buty większe o ok. 0,5 cm, tak, aby móc założyć również grubsze skarpetki.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
58477
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar