Wysokie Kalosze z PVC Cerva GINOCCHIO

38,99 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Kalosze

Praca na świeżym powietrzu wiąże się z różnymi, często trudnymi warunkami pogodowymi. Nie warto dopuścić do sytuacji, w której zaburzą one nasz komfort i bezpieczeństwo. Z pomocą przychodzą kalosze robocze, które chronią przed deszczem i zachowują odpowiednią temperaturę zarówno zimą, jak i latem. To jednak nie są ich jedyne zalety. W naszym asortymencie znajduje się specjalistyczne obuwie przeznaczone m.in. do prac budowlanych i rolniczych. Posiadamy kalosze antystatyczne oraz z podeszwą odporną na działanie olejów i paliw. Dodatkowo, niektóre modele wyróżnia podnosek zabezpieczający palce stóp przed niefortunnymi zdarzeniami.  Ochrona przed wodą, zimnem, uderzeniami i przebiciem – postaw na kalosze robocze – wysoką jakość i wygodę!

Najczęściej zadawane pytania

Kalosze robocze sprawdzą się do pracy w specyficznym środowisku. Znajdą zastosowanie w branży ogrodniczej, spożywczej, czy też budowlanej – wszędzie tam, gdzie pracownicy muszą wykonywać swoją pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
Kalosze robocze z podnoskiem warto wybrać wtedy, gdy istnieje ryzyko wystąpienia wypadku, w wyniku którego przednia część stopy mogłaby zostać zraniona. W naszym asortymencie znajdują się zarówno kalosze z podnoskiem, jak i bez.
Damskie kalosze robocze powinny być lekkie i bezpieczne. Proponujemy kalosze z PVC Lady od Stalco. Obuwie jest bardzo wygodne, a podeszwa z urzeźbieniem zabezpiecza przed poślizgiem.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
38272
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar