Kask Ochronny Lasogard LOCKWEILER – LAS S14

41,09 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Hełmy robocze

Hełmy robocze dbają o komfort i bezpieczeństwo pracowników. Różnią się między sobą rozmiarem i kształtem. Złożone są z trzech elementów: skorupy, więźby oraz paska głównego. W ofercie posiadamy różne warianty kolorystyczne. W naszym asortymencie znajdują się również specjalne, odblaskowe kaski robocze zapewniające wysoką widoczność. Zadaniem hełmów ochronnych jest zabezpieczenie pracowników przed urazami, odpryskami metalu, czy też uderzeniem o wystające elementy na placu budowlanym. Poszczególne modele zostały wyposażone w odpowiednią wentylację zapobiegającą nadmiernej potliwości, która jest doceniana zwłaszcza podczas prac w okresie letnim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hełmów roboczych!

Najczęściej zadawane pytania

Zwykle kask jest ważny 2,3 lub 5 lat. Termin ważności określony jest w instrukcji obsługi, dlatego najlepiej jest ją przeczytać i uzyskać szczegółowe informacje.
Kask ochronny należy zakładać w sytuacji, gdy istnieje zagrożenie uszkodzenia głowy poprzez uderzenie w różne przedmioty np. wystające pręty, maszyny. Kask ma też chronić przed spadającymi przedmiotami, z którymi możemy się spotkać szczególnie na placu budowy.
Kolory kasków nie są prawnie przypisane do funkcji, jest to jedynie kwestia umowna. Podział wygląda następująco: czerwony – praktykant/stażysta/gość, pomarańczowy – geodeta, zielony – pracownik bhp, żółty – pracownik fizyczny, biały – kierownik budowy/inspektor nadzoru, czarny – architekt.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
19293
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar