Wodoodporna Kurtka Ostrzegawcza z Kapturem Cerva GORDON

73,99 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Kurtki robocze

Kurtki robocze stają się niezbędnym elementem garderoby dla wszystkich tych, którzy nie chcą odkładać remontu, czy też prac w ogrodzie na wiosnę. Wystarczy odpowiedni ubiór, aby także jesienią i zimą czuć się komfortowo i bezpiecznie. W naszym asortymencie znajdują się kurtki robocze o wielu krojach dedykowanych dla przeróżnych sylwetek. Dlatego też z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Są one dostępne zarówno w ciemnych, kamuflujących kolorach, jak i jaskrawych, odblaskujących, takich jak żółty, czy pomarańczowy. Niektóre kurtki są ocieplane, lecz co ważne, nie krępują ruchów. Niska temperatura nie będzie zatem straszna nawet największym zmarźlakom. Nasze modele posiadają praktyczne kieszenie na biodrach oraz na piersi. Dzięki nim najpotrzebniejsze narzędzia możemy mieć dosłownie w zasięgu ręki. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najczęściej zadawane pytania

Kurtka robocza dla kierowcy powinna zapewnić mu wysoką widoczność. Dobrym pomysłem jest kurtka ostrzegawcza z odblaskami. Ważne, aby była wodoodporna i nie krępowała ruchów. Może to być np. elastyczny softshell, który chroni przed zimnem, a jednocześnie pozwala swobodnie się poruszać.
Zdecydowanie tak! Kurtka robocza dopasowana do sylwetki i wykonywanego zawodu usprawnia pracę i zwiększa komfort. Kurtka robocza zapewnia pracownikom ciepło, chroniąc przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Niektóre modele wyposażone w odblaski zwiększają widoczność osób pracujących po zmroku. Dodatkowo, kurtki robocze wyposażone są w liczne praktyczne kieszenie, dzięki którym wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia można mieć zawsze przy sobie.
Odzież robocza nie musi być certyfikowana. Inaczej jest w przypadku odzieży ochronnej, która musi posiadać certyfikaty potwierdzające, że spełnia ona wymagania danej normy bezpieczeństwa. Odzież ochronna chroni pracownika przed zagrożeniami, które mogłyby wpłynąć na jego życie lub zdrowie. Z kolei głównym zadaniem roboczej jest ochrona przed zabrudzeniami.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
50506
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar