Oddychające Trzewiki z Podnoskiem Panda TOP TREKKING MONVISO S3 SRC

286,19 

Robiąc zakupy zyskujesz

Darmowa
wysyłka

Dostawa
nawet w 24h

Rabaty dla
stałych klientów

Trzewiki

Trzewiki, czyli tzw. buty za kostkę świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie stąpa się po nierównej powierzchni. Są dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących m.in. na placu budowy, hali produkcyjnej, czy też w warsztacie. Obuwie ma za zadanie chronić kostkę przed skręceniem. Dzięki wyższej cholewce woda i śnieg nie dostaną się do środka. Dodatkową ochronę stanowi specjalna podeszwa – w asortymencie posiadamy m.in. antypoślizgową, antystatyczną, olejoodporną.  Niektóre trzewiki wyposażone są również w podnosek chroniący palce przed urazami. Wybierz dla siebie idealne trzewiki i poczuj się pewniej w miejscu pracy!

Najczęściej zadawane pytania

Dla budowlańca bardzo dobrze sprawdzą się trzewiki robocze z podnoskiem oraz wkładką antyprzebiciową. Ważne również, aby były nieprzemakalne i antypoślizgowe.
Trzewiki robocze ze skóry sprawdzą się praktycznie w każdych warunkach. Materiał wymaga konserwacji, jednak posiada mnóstwo plusów. Skóra jest oddychająca, a dobrze zaimpregnowana wykazuje wysoką odporność na wilgoć.
Tak, trzewiki robocze to dobry pomysł na zimę. Ich cholewka sięga za kostkę, co zapewnia ochronę przed urazami oraz zapobiega dostawaniu się wody i śniegu do środka butów. Dobrą opcją na zimę jest również obuwie wysokie z cholewką do połowy łydki. One jeszcze bardziej ochronią przed wszelkimi zabrudzeniami i chlapą.
Sortowanie i filtrowanie
Sortowanie
Filtr Ceny
Cena - slider
61775
Filtr Koloru
Wybierz kolor produktu
Kolor
Filtr Rozmiaru
Wybierz swój rozmar
Rozmiar