Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Sandały

Sandały robocze znajdują zastosowanie przede wszystkim w okresie letnim. Jednak nie należy zapominać, że osoby pracujące m.in. na hali produkcyjnej, chętnie noszą je także w innych porach roku. Obuwie letnie wyposażone jest w otwory wentylacyjne, które mają za zadanie zadbać o właściwy przepływ powietrza. Sandały BHP najczęściej zapinane są na rzep – szybko, bezpiecznie i komfortowo ! Niektóre zaopatrzone zostały w wygodny i praktyczny pasek przez piętę. W gronie zalet znajduje się również oddychająca cholewka doceniana zwłaszcza wtedy, gdy wysokie temperatury zaczynają dawać się we znaki. Co więcej, wybrane sandały posiadają elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sandałów roboczych!

Sandały robocze – rodzaje materiałów 

W ofercie znajdują się sandały robocze z podnoskiemkompozytowym lub metalowym, który ochroni palce stóp przez ewentualnym urazem. Jednak osobom, które w swojej pracy nie potrzebują takiej ochrony, oferujemy sandały bez noska. W różnych środowiskach pracy sprawdzą się różne materiały obuwia. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się sandały skórzane, nubukowe, zamszowe. Do wyboru są także solidne buty włoskie.

Sandały robocze – ochrona przed poślizgiem i nie tylko

W zależności od rodzaju pracy, każdy potrzebuje innej ochrony. Podeszwy proponowanych przez nas butów posiadają specjalne właściwości ochronne m.in. antypoślizgowe, antystatyczne, olejoodporne, paliwoodporne. Niektóre modele posiadają jaskrawą podeszwę zwiększającą widoczność pracowników. Żywy kolor nie tylko wpływa na bezpieczeństwo, ale również nadaje sandałom wyjątkowy design. Oferujemy szeroką gamę modeli butów ochronnych dedykowanych pracom różnego rodzaju. Oddychające i przewiewne sandały robocze to idealne rozwiązanie na letnie dni!