Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Wysoka Widoczność

Bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze! Dlatego też przed przystąpieniem do wykonywania obowiązków służbowych należy zadbać o odpowiednie przygotowanie. Wykonując pracę na zewnątrz, zwłaszcza wieczorem, niezwykle istotna jest wysoka widoczność! Oferujemy robocze spodnie ostrzegawcze, dzięki którym pracownicy zostaną zauważeni przez inne osoby, zwiększając tym samym swoją ochronę. Posiadamy ogrodniczki, spodnie do pasa oraz szorty bhp – każdy znajdzie coś dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz pory roku. Niektóre modele wyróżniają się możliwością regulacji obwodu wokół pasa oraz wydłużenia spodni. W tej kategorii królują jaskrawe kolory takie jak żółty, pomarańczowy, czy też czerwony. Dodatkowo, na dole nogawek zostały  umiejscowione taśmy ostrzegawcze. W ofercie znajdują się spodnie przeciwdeszczowe o doskonałej oddychalności i chroniące przed wiatrem. Nie brakuje także ocieplanych modeli zapewniających komfort pracy jesienią i zimą. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i widoczność! Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie i postaw na wygodne spodnie ostrzegawcze!

Spodnie robocze wysokiej widoczności potrzebne są wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko potrącenia pracownika przez samochód bądź inny ruchomy pojazd. Najczęściej zobaczyć je można u osób pracujących na budowie i lotnisku, u kierowców oraz pracowników drogowych.

Jak działają odblaski?

Elementy odblaskowe zapewniają wysoką widoczność w różnych, nawet trudnych warunkach atmosferycznych. Nie świecą same, lecz odbijają padające na nie światło. Gdy światła auta oświetlają pasy odblaskowe, te odbijają światło w kierunku jego źródła. To sygnał ostrzegawczy zwiększający bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Pomarańczowe, żółte, czerwone spodnie robocze hi-vis

W naszym asortymencie dostępne są ostrzegawcze ogrodniczki, długie spodnie do pasa oraz szorty robocze. Możesz zatem zadbać o odpowiednią widoczność o każdej porze roku. Dominują kolory takie jak pomarańczowy, żółty oraz czerwony. Do wyboru mamy zarówno spodnie jednokolorowe, jak i dwukolorowe. Wszystkie kolory są jaskrawe, fluorescencyjne i posiadają na nogawkach poziome pasy odblaskowe. Oprócz tego, że spodnie z odblaskami dbają o odpowiednią widoczność, są również funkcjonalne.

Odblaskowe spodnie robocze z kieszeniami

Nasze modele zostały wyposażone w liczne udogodnienia: kieszenie boczne i tylne, szlufkę narzędziową, pierścień w kształcie litery D, opcję wydłużenia nogawek oraz możliwość ich regulacji za pomocą plastikowych zatrzasków. Co więcej, wiele naszych fasonów posiada specjalne wzmocnienia na kolanach, gdzie można włożyć nakolanniki. Jak wiadomo, pogoda potrafi zmieniać się z minuty na minutę. Aby zapewnić pracownikom jak największy komfort, nawet w deszczu, oferujemy ostrzegawcze spodnie wodoodporne z klejonymi szwami.

Przy wyborze odpowiednich spodni warto zwrócić uwagę na normę bezpieczeństwa. EN ISO 20471 to międzynarodowa norma określająca wymagania stawiane odzieży ostrzegawczej w zakresie widzialności w każdych warunkach – zarówno w świetle dziennym, jak i po zmroku – w świetle reflektorów samochodu.

Odblaskowe ogrodniczki, szorty robocze hi – vis, a może długie spodnie ostrzegawcze? U nas znajdziesz je wszystkie! Pamiętaj, aby zadbać o kompleksową ochronę. Do spodni dobierz ostrzegawczą kurtkę, bluzę lub koszulkę roboczą. Postaw na odzież ostrzegawczą i bądź widzialny!