Współpraca
Logo BHP Lando

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą BHPlando skierowaną do stałych klientów bądź odbiorców hurtowych. Jako oficjalny dystrybutor produktów firmy CERVA oferujemy szeroki wybór asortymentu oraz preferencyjne ceny dla najbardziej wymagających klientów. 

Oferowane warunki promocyjne:

Rabaty dla stałych klientów

Zapewniamy procentowe rabaty dla regularnie zamawiających klientów. Progi rabatowe ustalane są indywidualnie z przydzielonym opiekunem klienta.

Rabaty na większe zakupy

Oferujemy zniżki na zamówienia hurtowe – jesteśmy elastyczni w zakresie cen. W przypadku większych zakupów zapraszamy do kontaktu z konsultantem w zakładce kontakt.

Produkty na zamówienie

Jeśli nie znalazłeś przedmiotu, który Cię interesuje, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – szeroka siatka dostawców pozwala na zrealizowanie zamówień spoza oferty sklepu.

Oferta dla dostawców:

BHPlando jako dystrybutor oferuje szerokie możliwości trafienia do klienta detalicznego, jak i hurtowego, zapewniając wiele kanałów sprzedaży konwencjonalnej i internetowej. Doświadczenie w branży B2B oraz B2C sprawia, że jesteśmy partnerem o pewnej i ugruntowanej pozycji. 

Wiele kanałów sprzedaży internetowej

Szeroka baza klientów detalicznych i hurtowych

Lata doświadczenia i wielu zadowolonych klientów

Skontaktuj się z nami!

 Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów, jak i potencjalnych kontrahentów.