Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Kolekcja Zimowa

Zima w Polsce bywa nieprzewidywalna. Śnieg, wiatr, deszcz, oślepiające słońce – pogoda potrafi zmieniać się z godziny na godzinę. Dlatego też o tej porze roku należy szczególnie zatroszczyć się o odpowiednią odzież w pracy! Bez względu na wykonywany zawód, zimowa kolekcja kurtek roboczych od BHPlando okaże się strzałem w dziesiątkę! Nasze kurtki są nie tylko ciepłe, ale także przeciwdeszczowe i  wiatroodporne. Odzież jest wygodna i umożliwia wykonywanie swobodnych ruchów. Kurtki wyróżnia oddychający materiał i izolacja termiczna. Komfort użytkowania podnoszą klejone szwy oraz dołączony do niektórych modeli pas śniegowy, który przylega do bioder i ochrania przed dostaniem się śniegu pod kurtkę. Co ważne, w kolekcji znajdują się również odblaskowe kurtki wysokiej widoczności! Zadbaj o ciepłą i solidną kurtkę roboczą! Sprawdź nasz asortyment, wybierz odpowiedni produkt dla siebie i ciesz się komfortem pracy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych!

Odpowiednia odzież robocza w okresie zimowym jest niezbędna dla zapewnienia pracownikom komfortu i bezpieczeństwa w pracy. Według Załącznika nr 2 do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (t.j. Dz.U .03.169.1650 z późn. zm), obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej odzieży ochronnej oraz środków ochrony stóp i rąk. Obowiązek zapewnienia pracownikom środków ochrony indywidualnej oraz odpowiedniej odzieży i butów roboczych regulują zapisy Działu X Rozdziału IX Kodeksu pracy.

Zimowe kurtki robocze – parka, pilotka

W naszej ofercie znajdują się kurtki robocze typu parka oraz pilotka. Dzięki temu każdy może dopasować odpowiednią odzież do swojej sylwetki oraz wykonywanego zawodu. Parka posiada zazwyczaj kaptur oraz charakterystyczne dwie, pojemne kieszenie umiejscowione z przodu kurtki, na biodrach. Parka zwykle wyposażona jest również w specjalną podszewkę, dzięki czemu można ją nosić zarówno w deszczowe, jak i mroźne dni. Luźny krój nie krępuje ruchów i zapewnia swobodę podczas wykonywania pracy.

Pilotka z kolei sięga do bioder. Nie posiada kaptura, lecz wysoką stójkę chroniącą podbródek. Dodatkowo, na dole kurtki oraz przy rękawach znajdują się ściągacze. Tego typu kurtka często zestawiana jest z ogrodniczkami roboczymi.

Dla osób, które nie potrafią się zdecydować jest też opcja pomiędzy – można zdecydować się na zimową kurtkę roboczą z odpinanym kapturem.

Ocieplana kurtka robocza z kieszeniami

Oprócz różnych fasonów, oferujemy także różne warianty kolorystyczne. Granatowa, zielona, czerwona, szara, niebieska, czarna i wiele wiele innych! Dominują ciemne, przygaszone odcienie, które będą w stanie zamaskować ewentualne zabrudzenia. Zimą najważniejsze jest zapewnienie komfortu termicznego. Dlatego zimowe kurtki robocze posiadają ocieplenie i wiele innych udogodnień w postaci kaptura zintegrowanego z kołnierzem, czy też mankietów zapinanych na rzep, dzięki którym chłód nie dostanie się do środka. Co więcej, poszczególne modele wyposażone są we wzmocnienia, regulację obwodu za pomocą sznurka oraz klejone szwy zapewniające większą wodoodporność.
Do wyboru mamy również kurtki z odpinanymi rękawami. W jednej chwili mogą zamienić się one w kamizelki robocze.

Oferowane przez nas kurtki na zimę są nie tylko ciepłe, ale również funkcjonalne. Liczne kieszenie boczne, wewnętrzne, napiersiowe oraz na rękawach umożliwiają noszenie przy sobie wszystkich najpotrzebniejszych akcesoriów. To oszczędność czasu i wygoda!

W ofercie znajdują się również pikowane kurtki robocze. Lekkie, ciepłe i bardzo modne! Dzięki nim nie trzeba wybierać pomiędzy komfortem a wyglądem. Można mieć jedno i drugie!

Ostrzegawcza kurtka robocza hi-vis

Nie należy zapominać o zimowych ostrzegawczych kurtkach roboczych. Ocieplane kurtki hi – vis to częsty wybór pracowników wykonujących swoją pracę na zewnątrz po zmroku. Zimą dzień jest krótki i bardzo szybko robi się ciemno. Wówczas zwiększenie widoczności staje się koniecznością. Dostępne są pomarańczowe, żółte oraz czerwone kurtki ostrzegawcze z poziomymi i pionowymi pasami odblaskowymi. Kurtki odblaskowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko potrącenia pracownika przez ruchomy pojazd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kurtek roboczych na zimę! Ostrzegawcze, odblaskowe, pikowane, ocieplane, z kieszeniami, regulowane, długie, krótkie – u nas znajdziesz to, czego szukasz!