Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Polary

Oferujemy damskie i męskie polary, które idealnie sprawdzą się podczas pracy w sezonie jesienno – zimowym! Są ciepłe, wygodne i chronią przed powierzchownymi zabrudzeninami!

Polar roboczy posiada właściwości termoizolacyjne i nie traci ich podczas zmoczenia. Co więcej, polary są odporne na gniecenie i mechacenie. Dzianina jest szybkoschnąca oraz łatwa w konserwacji. Nasze bluzy polarowe zostały wyposażone w stójkę chroniącą podbródek, zamek na całej długości, kieszenie boczne i kieszeń na piersi. Ponadto, niektóre modele posiadają wzmocnienia na ramionach i łokciach z wodoodpornej i wytrzymałej tkaniny.

Polary Robocze Hi-Vis

Co więcej, osobom, którym zależy na wysokiej widoczności w pracy, proponujemy polary ostrzegawcze z odblaskami. Pasy ułożone są zarówno poziomo, jak i pionowo. Polary nie mechacą się i są dwustronnie szczotkowane. Do tego wiatroszczelne suwaki, kieszenie zamykane na suwak i praca staje się dużo bardziej komfortowa!

Najcieplejszym polarem jest polar o gramaturze od 300 g/m² wzwyż. W naszej ofercie znajdują się tak ciepłe polary! Polecamy m.in.: – ciepłą bluzę polarową ze wzmocnieniami Artmas Polar Jocker dostępną w kolorze szarym i czerwonym o gramaturze 300 g/m², – gruby, ciepły polar z kieszeniami od Lahti Pro o gramaturze 420 g/m² wyposażony w 5 kieszeni, elementy odblaskowe, szlufki na akcesoria i wiele innych, praktycznych detali.
Polaru nie powinno prać się zbyt często. Jeśli już to robimy, należy wybrać niską temperaturę oraz delikatne środki piorące. Warto pozamykać wszystkie zamki i wywinąć polar na drugą stronę.
Do wyboru mamy cienkie, uniwersalne oraz grube bluzy polarowe. Wybór zależy od tego, jaką funkcję mają one pełnić. W chłodniejsze dni polar może pełnić funkcję warstwy docieplającej. Ale nie tylko! Gdy nie ma wiatru, ani deszczu, można założyć go także jako warstwę wierzchnią.
Ciepła Bluza Polarowa ze Wzmocnieniami Artmas Polar Jocker

Wszystkie buty ARTRA

DO
- 27%

Ceny z 2021/2022.

Wyprzedaż dotyczy ostatnich rozmiarów.