Filtrowanie Produktów
Sortuj wg:
Właściwości
Marka

Polary

Oferujemy damskie i męskie polary, które idealnie sprawdzą się podczas pracy w sezonie jesienno – zimowym! Są ciepłe, wygodne i chronią przed powierzchownymi zabrudzeninami!

Polar roboczy posiada właściwości termoizolacyjne i nie traci ich podczas zmoczenia. Co więcej, polary są odporne na gniecenie i mechacenie. Dzianina jest szybkoschnąca oraz łatwa w konserwacji. Nasze bluzy polarowe zostały wyposażone w stójkę chroniącą podbródek, zamek na całej długości, kieszenie boczne i kieszeń na piersi. Ponadto, niektóre modele posiadają wzmocnienia na ramionach i łokciach z wodoodpornej i wytrzymałej tkaniny.
Jak zatem wybrać odpowiedni polar do pracy? Sprawdź!

Polary Robocze Hi-Vis

Co więcej, osobom, którym zależy na wysokiej widoczności w pracy, proponujemy polary ostrzegawcze z odblaskami. Pasy ułożone są zarówno poziomo, jak i pionowo. Polary nie mechacą się i są dwustronnie szczotkowane. Do tego wiatroszczelne suwaki, kieszenie zamykane na suwak i praca staje się dużo bardziej komfortowa!

Najcieplejszym polarem jest polar o gramaturze od 300 g/m² wzwyż. W naszej ofercie znajdują się tak ciepłe polary! Polecamy m.in.: – ciepłą bluzę polarową ze wzmocnieniami Artmas Polar Jocker dostępną w kolorze szarym i czerwonym o gramaturze 300 g/m², – gruby, ciepły polar z kieszeniami od Lahti Pro o gramaturze 420 g/m² wyposażony w 5 kieszeni, elementy odblaskowe, szlufki na akcesoria i wiele innych, praktycznych detali.
Polaru nie powinno prać się zbyt często. Jeśli już to robimy, należy wybrać niską temperaturę oraz delikatne środki piorące. Warto pozamykać wszystkie zamki i wywinąć polar na drugą stronę.
Do wyboru mamy cienkie, uniwersalne oraz grube bluzy polarowe. Wybór zależy od tego, jaką funkcję mają one pełnić. W chłodniejsze dni polar może pełnić funkcję warstwy docieplającej. Ale nie tylko! Gdy nie ma wiatru, ani deszczu, można założyć go także jako warstwę wierzchnią.