Jaką kurtkę odblaskową wybrać? Granada vs Sefton.

Wielkimi krokami zbliża się do nas jesień, a tym samym dłuższe wieczory. Na zewnątrz coraz szybciej robi się ciemno i chłodno, dlatego ważne jest, aby zadbać o odpowiednią widoczność! Z pomocą przychodzi odzież ostrzegawcza, którą warto nosić nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Odzież z elementami odblaskowymi jest w stanie zwiększyć widoczność osób w nocy nawet dziesięciokrotnie. To pozwala na szybszą reakcję kierowców, którzy mają możliwość w porę dostrzec pieszych.

Odblaskowa Odzież Robocza

W naszym asortymencie znajduje się odzież robocza na każdą porę roku. Z racji tego, że temperatura będzie systematycznie spadać, dziś bliżej przyjrzymy się kurtkom roboczym. Zapewnią one nie tylko lepszą widoczność, ale również komfort termiczny. Aby pracownicy posiadali ubrania zgodne z rozporządzeniem, należy stosować odzież zgodną z normą EN ISO 20471:2013.

Sprawdź naszą kolekcję odzieży hi-vis

Dwukolorowa Kurtka Ostrzegawcza Cerva GRANADA HV Softshell

Cerva GRANADA HV Softshell

Jako pierwszy pod lupą znajdzie się model Granada – ostrzegawcza, męska kurtka softshellowa z membraną! Odblaskowe taśmy o szerokości 5 cm zostały umieszone na ramionach, rękawach i tułowiu. Kurtka wyposażona jest w zapięcie na zamek błyskawiczny oraz mnóstwo praktycznych kieszeni: 1 na piersi oraz 2 boczne zapinane na zamek. Rękawy zapinane na rzep oraz ściągacz u dołu dbają o to, aby chłód nie dostawał się do środka. Co więcej, kurtka dostępna jest w wielu rozmiarach od S do 3XL – każdy, bez względu na sylwetkę, może zdecydować się właśnie na ten model!

Zimowa Kurtka Hi-Vis Cerva SEFTON

Kurtka Sefton sprawdzi się podczas chłodniejszych dni. Jest ocieplana i sprawia, że praca w niskich temperaturach może stać się komfortowa. Kurtka posiada taśmy odblaskowe zapewniające wysoką widoczność. Kaptur został zintegrowany z kołnierzem, a jego obwód można regulować za pomocą sznurka. Zapewnia to szczelność, a tym samym komfort termiczny. Co więcej, kurtka posiada wewnętrzne, dziane mankiety. Wyróżnia ją wodoodporność 3 klasy i paroprzepuszczalność 1 klasy zgodnie z normą EN 343. Dostępna jest od rozmiaru XS do 5XL! Sprawdź i zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo!

Cerva Sefton HV Ocieplana

Klasy Odzieży Ostrzegawczej

Wybór odpowiedniej klasy odzieży hi-vis zależy od warunków panujących w miejscu pracy:

  • klasa 1 – pracownicy, którzy nie wykonują swojej pracy na drogach lądowych np. na placach budowy lub w lasach,
  • klasa 2 – pracownicy poruszający się po drogach czy torowiskach,
  • klasa 3 – pracownicy pracujący na drogach i torach kolejowych, nawet w normalnych warunkach drogowych.

W naszej ofercie znajduje się odzież robocza hi-vis w postaci koszulek, bluz, kurtek, spodni, szortów, kamizelek. Skompletuj swój strój i zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo!

Udostępnij wpis 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Sprawdź pełen asortyment!

Zapoznaj się z pełnym asortymentem i dobierz sprzęt dostosowany do Twoich wymagań!